Elektrické vyvíječe páry - GHIDINI

Vítáme Vás na stránkách naší společnosti. Představujeme Vám novinku na českém trhu v oblasti vyvíječů páry - elektrické vyvíječe páry od společnosti GHIDINI - Itálie, pro jejichž prodej jsme získali výhradní zastoupení v České rebublice.

Vyvíječe páry GHIDINI jsou osazeny inovačním systémem topných těles zaručující vysokou účinnost a dlouhou životnost stroje!

Nabízíme Vám kompletní služby v oblasti dodávek vyvíječů páry do všech oblastí průmyslu, kde tato zařízení naleznou uplatnění.  Nabízíme nejen kvalitní výrobky za bezkonkurenční ceny, ale také odborný záruční i pozáruční servis v jednotlivých regionech ČR a pomoc našeho plně vyškoleného profesionálního personálu NON STOP 7 dní v týdnu.

 

Navštivte nás na Na Větřáku 725, Jedovnice. viz kontakt

 

V případě, že máte zájem o starší plynový vyvíječ páry nebo repasované vyvíječe páry v návaznosti na naše dlouholeté zkušenosti přímo v terénu vám můžeme vyhovět. Samozřejmostí je poskytnutí záručního a pozáručního servisu v rámci celé ČR. Na našich stránkách naleznete širokou nabídku plynových repasovaných vyvíječů páry k okamžité montáži ve Vašem provozu.


Novinky

20.03.2012 17:32

Napište nám!

Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše...

—————