Výroba minipivovarů

Naše společnost se zabývá jako subdodavatel technologií také výrobou minipivovarů.

Za najzajímavější zakázku, kde jsme participovali jako dodavatel technologií na dodávku horké páry lze považovat výstavbu kompletního pivovaru v Chotěboři s výstavem 25 000 hl/rok. Dodáváme jak nové stroje, tak stroje repasované.

Dlouhodobě spolupracujeme s firmou 3+K Kraus, v oblasti dodávky vyvíječů páry právě pro minipivovary.

Firma 3+K Kraus byla založena roku 1992, jako malá soukromá firma se zaměřením na montážní a potrubářské práce v potravinářském průmyslu. Od roku 1999 jsme naše aktivity rozšířily i na montážní práce ve farmacii, v elektroprůmyslu, dále pak i na zámečnické práce v nerezu. Od roku 2001 jsme začali s výrobou vlastních varen, naše firma zaznamenala obrovský progres. Ve firmě pracují zkušení montážní mistři a svářeči se státními evropskými zkouškami, které jsou zárukou kvalitně odvedené práce. Přes 20 let na trhu a pozitivní ohlasy v pivovarnictví, ale i v ostatních odvětvích průmyslu nás činní přední českou firmou zabývající se nerez ocelí a svařováním.

Pokud máte zájem o bližší informace, technickou konzultaci a nebo vypracování kompletní nabídky technologie na malý pivovar, kontaktujte prosím pana Srbu +420 777 610 350.
 

Podívejte se také do naší fotogalerie výroby minipivovarů.